Join!
Hej! Marcin De Kaminski är medlem på Bloggy
På Bloggy skapar du din egen gratis mikroblogg där du i realtid berättar för dina vänner, släktingar eller kollegor vad du gör eller gillar med hjälp av max 140 tecken. Klicka här för att skapa ditt konto!
avatar
Följ bloggen via RSS

Marcin De Kaminskis mikroblogg

Thursday 10 April
Wednesday 2 April
Wednesday 5 March
Tuesday 4 March
Saturday 1 March
Tuesday 25 February
Saturday 22 February
Wednesday 19 February
Monday 17 February
Saturday 8 February
Monday 3 February
Sunday 2 February
Friday 20 December 2013
Tuesday 10 December 2013
Friday 6 December 2013
Wednesday 4 December 2013
Tuesday 3 December 2013
Thursday 21 November 2013
Wednesday 20 November 2013
Visa äldre ►